GRİ GRAFİK BASKI TASARIM REKLAMCILIK

GRİ GRAFİK HAKKINDA

Gri Grafik Tasarım, 2011’de çeşitli baskı teknikleri ve lazer kesim & markalama teknolojilerini kullanan yenilikçi bir firma olarak faaliyetine başlamıştır.


Öncelikle Türkiye’nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Bursa’nın fark yaratan firmaları arasında yerini almıştır. Bugün sadece lokal pazara yönelik olarak çok önemli sanayi gruplarının vazgeçilmez iş ortağı olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Gri Grafik Tasarım, iş süreçlerinde güçlü bir kurumsal kimliğe sahiptir. Doğru ve nitelikli işler, zamanında yapılan son derece titiz üretim ve teslimat… İşte Gri Grafik’i kısa denebilecek ekonomik ömründe müşterileri nezdinde saygın ve vazgeçilmez kılan temel özellikleri bunlardır.

 

Gri Grafik Tasarım, bütün bu yapısıyla, bir ticaret, sanayi, tarih ve kültür şehri olan Bursa’da faaliyet gösteren bir firmadır.

 

Atölyemizde özet olarak,

 

* Lazer Markalama : Metal Kalem, Usb Bellek, Metal çanta etiketleri gibi tüm metal ve bazı ametal ürünlere lazer kazıma yöntemiyle baskı yapmaktayız.


* Lazer Kazıma : Tüm metal ve ametal türevi ürünlere 50w fiber, 30w fiber ve 100w Co2 lazer makinelerimizle kazıma işlemi yapabilmekteyiz.


* Lazer kesim : 50w fiber lazer makinemizle 0,5mm kalınlığa kadar metal çeşitlerini, 100w Co2 lazer kesim makinemizle ahşap, mdf, keçe, pleksiglass, pvc vb. ürünleri, 1500w fiber lazer kesim makinemizle 7mm kalınlığında sac çeşitlerini, 4mm kalınlığında paslanmaz ürünleri, 5mm kalınlığında alüminyum ürünlerinin yanında pirinç, bronz gibi ürünleri kesip işleyebilmekteyiz.

 

* Serigraf Baskı : Tüm metal ve ametal ürünlere, pvc, deri, plastik, ahşap vb. tip  ürünlere serigraf baskı uygulaması yapmaktayız.

 

* Grafik Tasarımı : Logo, Kurumsal Kimlik oluşturma ve yayınlama, katalog vb. ürün tasarımları, tüm matbu evrak tasarım ve baskısını yapmaktayız.

 

* Transfer & Sublimasyon Baskı : Metal ve alüminyum eloksallı metal çeşitleri, şapka, tişört, kupa vb. ürünlere transfer baskı yapmaktayız.


* Metal & Madeni Etiket Çeşitleri ; Atölyemizde iç ve dış mekan, çeşitli zor koşullarda sorunsuzca çalışabilen ağır hizmet tipi etiketler üretmekteyiz.


* Uv Ultra Viyole Baskı ; Yeni yatırımımız olan 90cm x 60cm baskı alanı ebatlarında Uv baskı makinemiz ile 15cm yüksekliğinde tüm ürünlere dijital olarak çıkmaz, kazınmaz baskı yapabilmekteyiz. Uv baskılar led uv ışınlarla kürlendiğinden zor şartlara dayanıklılık esasını ön planda tutmak gereken alanlarda üst seviye baskı kalitesi ve dayanıklılık sunar.