BASKI - TASARIM - REKLAMCILIK

KATALOG TASARIMI / BURSA GRİ GRAFİK

 

Firmaların ürün tanıtım tercihleri arasında en çok kullanılan  yöntemlerden birisidir katalog tasarımları. Kataloglar hem tanıtım hemde firmanın ürünlerinin sunumunda büyük kolaylık sağlamaktadır.Kataloglar firmalara, ürün gruplarına, amaçlanan hizmetlere göre ve kullanılacağı yere göre çeşitlilik gösterir.

Günümüzde yapılan katalog tasarımları, ofset baskılı yapıldığı gibi daha uzaklardaki müşterilere ulaştırabilmek için dijital ortamda da e-katalog olarak internet ortamına taşınabilmektedir..

Katalog tasarımında firmamızın en önem gösterdiği detaylardan birisi, ürünlerin anlaşılabilir ve doğru zemin renk tercihleri kullanarak, kurumsal bir bütünlük içinde tasarımın tamamlanmasıdır…

Gri Grafikte içeriğin sunumu, görsel unsurların seçimi ve kullanım yerleri gibi bir katalog çalışmasının tüm aşamaları başlangıçta planlanır.

 

Bir katalog hangi mesajı vermek istiyor, hedef kitlesine anlatmak istedikleri nelerdir ?

Bu soruların cevaplarının müşteri ile oluşturulması ile firmanın kurumsal kimliğine paralel tasarım unsurlarıyla çalışma devam eder.

 

Gri Grafik bu süreçte, bir reklam ajansından alacağınız tüm hizmetleri size kompakt olarak sunacağından dolayı metin yazarı, fotoğrafçı, illüstratör, sanat yönetmeni gibi uzmanları ayrı ayrı aramak zorunda kalmazsınız.

 

Katalog tasarımı sürecinde tüm profesyonel çözümler firmanıza eksiksiz olarak sunulur.

 

GRİGRAFİK

Baskı - Tasarım - Reklamcılık

Haciilyas Mh. Aral Sk. No: 34 Osmangazi / Bursa

T : 0 224 271 09 88 M : 0 532 526 38 67

info@grigrafik.com

Bursa Grafik Tasarımcıları Derneği Üyesidir.

Copyright 2014.  Gökhan KESKİN  -   All Rights Reserved